zaterdag 21 januari 2017

Sfeervol CKE

Kom gezellig bij ons langs!

Sfeervol CKE is een leuk uitje voor het hele gezin op zaterdagmiddag. Ook al is het midden in de winter, bij CKE is het warm en sfeervol. Denk aan een knapperend vuurtje met marshmallows, warme chocolademelk, zelfgebakken koeken, glühwein en... de ELFKUNSTENTOCHT!

We presenteren ons voorjaarsaanbod met nieuwe cursussen, lessen en workshops, er zijn optredens en zowel binnen als buiten is van alles te doen. De activiteiten worden mede verzorgd door samenwerkingspartners van CKE. Laat je verrassen en kom gezellig bij ons op bezoek. Liefst te voet, met de fiets of het OV. Betaald parkeren in de directe omgeving is mogelijk.

Locatie
CKE, Stratumsedijk 22 in Eindhoven

Tijd
14.00 - 17.00 uur (gratis toegang)

Programma (wijzigingen voorbehouden)

BUITEN    

  • Warm je lekker op aan het vuur en geniet van muziek, wafels en marshmallows met koekjes
  • Project Goed dat je er bent - maak een portret in de stijl van Richard Avedon (fotografiewedstrijd)
  • 14.00 uur: samenwerkingspartner Bruce Worldmusic met djembé
  • 15.45 uur: CKE Vocaal ensemble o.l.v. paul van den Bemt


ENTREE/HAL

  • Start en finish Elfkunstentocht voor kinderen: haal hier je het startbewijs en lever aan het eind je volle stempelkaart in
  • Informatiebalie en inschrijven voor cursussen
  • Verkoop chocolademelk, glühwein en door CKE-medewerkers zelfgebakken koeken en taart
  • 14.30 uur: Luuk Swinkels op accordeon
  • 14.45 uur: klarinetleerlingen o.l.v. Joost van Balkom
  • 15.00 uur: samenspelgroep o.l.v. Karin Geelen
  • 15.15 uur: zangoptreden stemvormingsgroepen 1 en 2 o.l.v. Anne Stockman
  • 15.30 uur: Gijs Franssen - zang en gitaar o.l.v. Peter Thissen
  • 15.50 uur: vioolleerlingen Talentklas Femke Chu en Jolien Meskers, begeleid door Henk van Riel
  • 16.15 uur: klarinetleerlingen o.l.v. Joost van Balkom
  • 16.30 uur: Sarah Rutten op gitaar (oud-leerling)

       
THEATERZAAL        

  • 14.05 uur: samenwerkingspartner Clownsuniversiteit (Arno Huibers)
  • 14.15 uur: dansworkshop voor kinderen o.l.v. Pei Feng
  • 14.35 uur: preview musicals Moulin Rouge en De Wizz
  • 14.45 uur: samenwerkingspartner Bruce Worldmusic met djembé
  • 15.00 uur: samenwerkingspartner Clownsuniversiteit (Arno Huibers)
  • 15.10 uur: dansworkshop voor kinderen o.l.v. Pei Feng
  • 15.30 uur: samenwerkingspartner Clownsuniversiteit (Arno Huibers)
  • 15.40 uur: preview theatervoorstelling Richard III
  • 15.50 uur: preview musicals Moulin Rouge en De Wizz
  • 16.00 uur: dansworkshop voor kinderen o.l.v. Pei Feng
  • 16.20 uur: samenwerkingspartner Clownsuniversiteit (Arno Huibers)

       
KLUNEND DOOR DE GANGEN        

  • Lokaal 007: karaoke met de musicalsterren van CKE o.l.v. Marly Kersten
  • Lokaal 008: laat je grimeren door Allround make-up artist Marieke
  • Lokaal 009: doe-activiteit beeldend o.l.v. Annemarie Verheijen
  • Lokaal 011: samenwerkingspartners Steven Henry music (klarinet), Praktijk voor muziek Espressivo en Clownsuniversiteit
  • Lokaal 012: laat je fotograferen in winterse sferen
  • Maak een tussenstop om bij te tanken voor de laatste (kilo)meters onder het genot van soep en Syrische hapjes, met optredens:
    • 14.30 uur: gitaarleerlingen Bram Swinkels en Hendrik Jilderma
    • 15.00 uur: CKE Vocaal ensemble o.l.v. paul van den Bemt
    • 15.00 uur: Strijkerstrio John van den Beemt, Erica von Gleich en Edith Blog
    • 16.15 uur: CKE Vocaal ensemble o.l.v. paul van den Bemt
  • Als je geluk hebt kom je onderweg de ballonnenclown tegen!

    
KLUNEND DE TRAP OP        

  • Lokaal 114: edelsmeden o.l.v. Mascha Timmermans
  • Lokaal 113: samenwerkingspartners Stan Groenland (cartoontekenen) en Zookunst (Monique van der Ploeg)
  • Lokaal 112: creatieve workshop o.l.v. Pascale Creemers
  • Lokaal 111: CKE-academie
  • Lokaal 110: instrumentengalerij - probeer o.a. blokfluit, viool, cello, keyboard, klarinet, dwarsfluit, piano en harp uit
  • Lokaal 109: zeefdrukken o.l.v. Marian Bakens
  • Lokaal 103: samenwerkingspartners Liesbeth Hovius (etsen)
  • Lokaal 102: inlooples jeugdatelier 'Delftsblauwe tegeltjes' door Shelly Lapré


MUZIEKOPTREDENS (LOKAAL 104)

  • 14.00 uur: zang o.l.v. Dineke van der Sman
  • 14.15 uur: samenspel o.l.v. Karin Geelen
  • 14.30 uur: blokfluitleerlingen o.l.v. Jet Franssen
  • 14.40 uur: zang, stemvormingsgroep 1 o.l.v. Anne Stockman
  • 14.55 uur: gitaarleerlingen o.l.v. Peter Thissen
  • 15.15 uur: Luuk Swinkels op accordeon
  • 15.30 uur: dwarsfluit en harp met Anne-Marie van den Bercken en Ingje van Rijn
  • 15.45 uur: zangoptreden stemvormings groep 2 o.l.v. Anne Stockman
  • 16.00 uur: Strijkorkest040 o.l.v. Edith Blog
  • 16.15 uur: slagwerkensemble o.l.v. Guido Pouwels
  • 16.30 uur: basklarinet door samenwerkingspartner Steven Henry
  • 16.40 uur: koperensemble o.l.v. Jaap van Wershoven
Deel dit met je vrienden via: